Sosyal Sorumluluk

Engelsiz PttAVM

İşitme engellilere özel olarak tasarlanan Engelsiz PttAVM, ürün tanıtım videolarıyla işitme engelli vatandaşlarımıza en iyi şekilde e-ticaret hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilmiş projedir.

Türkiye’de Bir İlk

Engelsiz PttAVM projesi, işitme engelli vatandaşlarımıza özel hizmet verebilmek için geliştirilmiştir. Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçen bu proje ile işitme engelli vatandaşlarımıza PttAVM üzerinden satışa sunulan ürünlerin detaylı açıklamaları ve özellikleri işaret dili kullanılarak anlatılmaktadır.

Müşteri Destek Hizmeti

Engelsiz PttAVM üzerinden işitme engelli vatandaşlarımıza ürünler, alışveriş ve diğer soruları hakkında özel hizmet verecek olan müşteri destek hizmeti sunulmaktadır.

El Emeği Ürünler

Türkiye’de engelli vatandaşlara hizmet veren ilk e-ticaret platformu olan engelsiz.pttavm.com, hizmetlerinde hız kesmiyor. Engelli bireyler tarafından el emekleri ile yapılan ürünler tüm Türkiye’de ve yurtdışında satışa çıkmaktadır.

Ortak Proje

Engelsiz PttAVM ailesinin, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa hareket ettiği projede, bakanlığa bağlı kuruluşlarda engelli bireyler tarafından el emeği ile üretilen ürünler PttAVM üzerinden satışa sunulmaktadır.

Logo 1Logo 2Logo 3
  • PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde barındırdığı PttAVM ile e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.
  • PtteM, e-ticaret üzerinden ürün satışıyla alakalı önemli hizmetler sunmaktadır.
Bizi Takip Edin!
PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. ile ilgili gelişmelerden haberdar olun.
+90 312 425 0 441 info@pttem.com
TOBB İkiz Kuleler D Blok Kat: 22 Çankaya / ANKARA
08:30 - 18:00 Pazartesi - Cuma
Pttem © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.