Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyon

PtteM, en çok tercih edilen ve en güvenilir e-ticaret platformlarını bünyesinde barındırarak, sunduğu online alışveriş hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Vizyon

Misyon

PtteM'in misyonu, e-ticarette ekonomik ve güvenli ürün satışı gerçekleştirerek,Türkiye ve yurt dışındaki ürünlere ulaşılabilirliği sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların online alışveriş deneyimlerini teknolojiyle geliştirerek kullanımı kolay platformlar oluşturmaktır.

Vizyon

Değerler

Resim

PtteM, güven ve dürüstlük odaklı ve tüm koşullarda çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Resim

PtteM'den hizmet almayı seçen marka sahiplerinin ve müşterilerin kuruma başvurarak, gereksinim duydukları tüm hizmetlere ulaşabilmesini amaçlamaktadır.

Resim

Adil, dürüst ve güvene dayalı bir çalışma sistemi içerisinde, esnek, hızlı ve kurumsal çözümlerle iyileşme ve yenilenmeyi sağlayarak dayanışma içerisinde bir çalışma sistemi kurmayı hedeflemektedir.

Resim

PtteM tüm faaliyetlerinde müşteri, çalışan ve tedarikçi odaklı bir görüşü benimseyerek şeffaf, hesap verilebilir ve kurumsal yönetim anlayışı ile hareket etmeyi benimsemiştir.

  • PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde barındırdığı PttAVM ile e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.
  • PtteM, e-ticaret üzerinden ürün satışıyla alakalı önemli hizmetler sunmaktadır.
Bizi Takip Edin!
PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. ile ilgili gelişmelerden haberdar olun.
+90 312 425 0 441 info@pttem.com
TOBB İkiz Kuleler D Blok Kat: 22 Çankaya / ANKARA
08:30 - 18:00 Pazartesi - Cuma
Pttem © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.