Hakkımızda

Hakkımızda

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde barındırdığı PttAVM ile e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.PtteM, online satış platformları ile ilgili önemli hizmetler sunmaktadır.

2 Asırlık PTT Güvencesiyle Teknolojinin Buluşma Noktası

Bulusma Noktası

Bir Ptt İştiraki olan PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin e-ticaret platformu olan PttAVM’yi 2012 yılında hayata geçirmiştir. 2 asırlık Ptt güvencesiyle teknolojinin buluşma noktası, yaygın kargo ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi ile hayata geçirilen PttAVM ülkemizde gelişmekte olan e-ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp müşterilerine sunmaktadır.

Yaratıcılık

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. ve markaları kuruluşundan bugüne kadar güven, birlik, bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas alarak çalışmalarını yürütmektedir. Tüm platformlarında, temel değerlere bağlı ve toplumsal kurallara uygun bir anlayış benimseyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Engelleri Birlikte Aşıyoruz

İşitme Engeli

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. ayrıca faaliyete geçirdiği Engelsiz PttAVM üzerinden işitme engelli vatandaşlarımıza online alışveriş yapma konusunda hizmet vermektedir.

Güvenli Satış

Her Gün Daha İyiye

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. elektronikten ev ürünlerine, küçük ev aletlerinden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden pet shop ürünlerine, mobilyadan araç aksesuarlarına, mutfak gereçlerinden moda ürünlerine kadar her zevke ve her ihtiyaca hitap eden milyonlarca ürünü ve Türkiye’nin her köşesinden binlerce tedarikçisi ile kullanıcılarına ulaştırıyor ve tedarikçileri ile beraber yenilikçi vizyonuyla her geçen gün büyüme yolunda devam ediyor. PtteM, kullanıcılarına ‘güvenli satış’ prensibini ön planda tutarak hizmet vermek öncelikli olarak yer vermektedir.

Icon

Mutlu Müşteri

Müşterilerimizi mutlu etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin beklentisinin üzerinde, yaratıcı satış modelleri, hizmet ve kalite sunmaya odaklanıyoruz.

Icon

Mutlu Çalışanlar

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları sağlayıp, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin ekipler oluşturarak ve yaratılan değerleri onların mutluluğunu göz önünde tutarak adaletli olarak dağıtmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Icon

Verimlilik

Her alanda başarıya ve hedefe ulaşmak için işlevsel olarak kişinin düzenli bir şekilde ürettiği emeğinin karşılığını, amacına uygun kullanabilmesini sağlayacak olan girdi ve çıktılar arasındaki doğru ilişkiyi en etkili şekilde kullanılmasına özen gösteriyoruz. İş hayatında verilen görevleri ve işleri zamanında ve hedefe uygun olarak tamamlamak için, belli bir motivasyonla hareket ediyoruz.

Icon

Ödüller

- Şikayetvar Ace Awards Ödülleri’nde marka-müşteri değerlendirmeleri sonucunda PttAVM, ''Pazar Yeri Platformları Birincisi'' ödülünü aldı. (2018-2019)

- Şikayetvar Ace Awards Ödülleri’nde marka-müşteri değerlendirmeleri sonucunda PttAVM, ''Pazar Yeri Platformları Üçüncüsü'' ödülünü aldı. (2017-2018)

  • PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde barındırdığı PttAVM ile e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.
  • PtteM, e-ticaret üzerinden ürün satışıyla alakalı önemli hizmetler sunmaktadır.
Bizi Takip Edin!
PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. ile ilgili gelişmelerden haberdar olun.
+90 312 425 0 441 info@pttem.com
TOBB İkiz Kuleler D Blok Kat: 22 Çankaya / ANKARA
08:30 - 18:00 Pazartesi - Cuma
Pttem © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.